Kütahya Ajansı & Doz Ajans güç birliği yaptı

Kütahya’nın en etkin medya kuruluşu olan Kütahya Ajansı’nın dijital medya ve reklam ajansı olan D Ajans Medya merkezi İzmir’de bulunan Doz Ajans ile güç birliği yaparak bölgede daha etkin bir rol üstlendi.

0
119

Kütahya Ajansı & D Ajans Medya Kimdir?

D Ajans Medya 2011 Yılında kurulan Kütahya Ajansı bünyesinde hizmet veren dijital medya ve reklam ajansıdır. 10 yılı aşkın süredir Kütahya ve bölgesinde birçok kurumsal firma ve resmi kuruma dijital medya pazarlama, web yazılım, e-ticaret, profesyonel fotoğraf & video çekim hizmetleri, prodüksiyon vb. alanlarda hizmet vermektedir.

2021 yılı Ekim ayında Özel Kütahya Anadolu Hastanesi kurucu ortaklarından İş insanı Dr. Arif Tekeli ve Maltepe Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunu Anıl Tekeli Kütahya Ajansı’na ortak olmuştur.

Tekeli Ailesinin yaptığı büyük yatırımla D Ajans Medya ve Kütahya Ajansı sadece Kütahya’nın değil bölgenin en büyük Dijital Reklam – Medya ve Prodüksiyon Ajansı olmuştur.

Bölgede Kütahya – Afyon – Eskişehir – Bilecik illerinden birçok firmaya hizmet veren D Ajans Medya, yine bölgede daha aktif bir rol üstlenmiştir.

Doz Ajans & Atölye Kimdir?

2017 yılında Elif Dinçel ve Murat Akar tarafından İzmir’de kurulan “Doz Ajans”, Ege Bölgesi başta olmak üzere birçok kurumsal firma ve markanın geniş çaplı ajans hizmetleri yanı sıra global ölçekte başarılı çalışmalara imza atmıştır. Ulusal düzeyde video prodüksiyon çalışmaları, dijital medya ve pazarlama çalışmaları yanı sıra birçok firmaya kurumsal danışmanlık hizmeti de vermektedir.

İş insanı Dr. Arif Tekeli ve oğlu Anıl Tekeli İzmir’de hizmet veren Doz Ajans’a da ortak olarak Doz Atölye’ yi kurmuşlardır.

Doz Ajans & Doz Atölye Ne Yapıyor?

Doz Ajans bünyesinde dijital tasarımları yapılan tüm çalışmalar Doz Atölye’ de üretilecektir. Üretimi yapılan çalışmalar yine Doz Atölye’nin uzman ve dinamik ekibi tarafından uygulaması yapılacaktır.

Doz Atölye bünyesinde;

  • Son teknoloji baskı makineleri ile folyo, vinil, branda, kanvas, one way vision (delikli folyo) baskı ve uygulamaları

  • Açık hava reklamcılığında billboard, raket baskı ve uygulamaları

  • Krom – Alüminyum kutu harf, ışıklı ışıksız tabela, totem, duvar giydirme, iç ve dış mekan reklamları, kapı isimlikleri vb. çalışmalar

  • UV Baskı ile kanvas, cam, plastik, dekota, pleksi, seramik vb. tüm materyallere yüksek renk ve kaliteli baskı hizmetleri

  • Lazer markalama ile her türlü materyale yazı ve fotoğraf uygulama işlemleri

  • Çeşitli promosyon ürünlerinin üretimi ve baskı hizmetleri yanı sıra hazır ürünlere de baskı hizmetleri

  • Matbaa ve ambalaj üretim hizmetlerini de çözüm ortağı ile sağlamaktadır.

Doz Atölye sadece kendi ajanslarının çalışmalarını değil Türkiye’nin her yerinden birçok reklamcı, tabelacı ve ajansların çalışmalarının da üretimini yapmaktadır. Özellikle krom kesim kutu harf üretimini de kendi bünyesinde yapan Doz Atölye en uygun fiyat politikası ile kurulduğu günden bu yana birçok kurumsal profesyonele de hizmet vermektedir.

Kütahya’da D Ajans Medya tarafından yapılan tüm çalışmaların üretimi de Doz Atölye’de yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz ve referanslarımız için www.dozajans.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

"Yenidoğan Bebeklerde Kulak Şekil Bozuklukları"
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları | Uzm.Dr.Vildan AKCAN
Özel Kütahya Anadolu Hastanesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here