Kütahya’da Cinsel Saldırı İddiasıyla Şiddet Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kütahya'da çekildiği iddia edilen görüntülerde bir grup, 18-20 yaşlarındaki bir gence zorla kadın iç çamaşırı giydirdi ve bu anları videoya çekerek cinsel saldırıda bulundu.

featured
service

Kütahya’da çekildiği iddia edilen görüntülerde bir grup, 18-20 yaşlarındaki bir gence zorla kadın iç çamaşırı giydirdi ve bu anları videoya çekerek cinsel saldırıda bulundu.

Bu tür şiddet olayları son derece ciddi ve suç teşkil eden davranışlardır ve yetkililere derhal bildirilmesi gerekmektedir. Suçun sorumluları tespit edilmeli ve yasal işlem başlatılmalıdır.

İddialara göre, henüz kimliği belirlenemeyen bir genç, sosyal medya üzerinde tanıştığı Berna adında bir kişi ile iletişim kurmaya başladı. Ancak Berna, zamanla başka erkek arkadaşlarıyla bir araya gelerek, sosyal medyada kendisine mesaj atan genci bir eve davet ederek tuzak kurdu.

Eve giden genç, bir anda kız ve erkek arkadaşlarının fiziki ve psikolojik işkencelerine maruz kaldı.

İŞKENCEYİ SOSYAL MEDYADAN CANLI YAYINLADILAR

Ekspres Haber’in WhatsApp hattına Aydın Kent09 haber merkezi tarafından gönderilen ve ne zaman çekildiği belli olmayan görüntülere göre, 18’li yaşlardaki bir gence ağır hakaretlerde bulunuluyor.

Mağdur gence fiziksel şiddet uygulanarak çırılçıplak soyunduruluyor ve kadın iç çamaşırı giydirilerek bu anlar videoya kaydediliyor. Ardından bu görüntüler sosyal medyada canlı olarak yayınlanıyor.

Kütahya kent merkezinde çekildiği iddia edilen bu görüntülerin İl Emniyet Müdürlüğü’ne iletilmesinin ardından, şüphelilerin kimliklerini tespit etme ve yakalama çalışmaları başlatıldı.

Bu kişileri tanıyanların ise “112 Acil Çağrı Merkezi’ne” ihbar edilmesi istendi.

Kutahyada-bir-gence-iskence-yapildigi-iddia-edildi

 

Kütahya’da Cinsel Saldırı İddiasıyla Şiddet Görüntüleri Ortaya Çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!