Erkan Güral: kütahya’da AK Parti için büyük hedefler!

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Kütahya'daki ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı.

Erkan Güral: kütahya'da AK Parti için büyük hedefler!
service

AK Parti MKYK Üyesi ve Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Erkan Güral, yaklaşan yerel seçimlerin önemine vurgu yaparak, “Bu seçimler bizim için çok önemli. Kütahya’nın tüm ilçeleriyle birlikte sorumluluğunu almaya hazırız.” şeklinde konuştu.

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala AK Parti Kütahya’daki ilçe ve belde belediye başkan adaylarını kamuoyuna tanıttı. AK Parti MKYK Üyesi ve Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Erkan Güral, bu sürecin önemine değinerek, “Biz bu seçimlere büyük bir inançla hazırlandık. Kütahya’nın tüm ilçeleriyle birlikte sorumluluğunu almaya hazırız.” şeklinde konuştu.

Erkan Güral: kütahya'da AK Parti için büyük hedefler!

 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya’nın katıldığı tanıtım toplantısında konuşan AK Parti MKYK Üyesi ve Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Erkan Güral, önemli açıklamalarda bulundu. 

Güral, Kütahya ve ilçelerinde AK Parti bayrağını daha fazla dalgalandırmak için seçim sürecini en iyi şekilde değerlendireceklerini vurgulayarak, bu hedefe ulaşmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Bu amaçla, sıkılmadık el, çalınmadık kapı ve girilmedik gönül bırakmayacaklarını belirtti.

Erkan Güral: kütahya'da AK Parti için büyük hedefler!

“EN İYİ SONUÇLARI ÇIKARACAĞIZ”

Güral, bu seçimde Kütahya’nın tarihindeki en başarılı dönemi yaşayacaklarını belirterek, “Adeta sandıkları patlatacak şekilde çalışmak için hazırız. Bu hedefe ulaşacağız. Çünkü bu süreç, sadece bir seçimden ibaret değil, çok daha fazlası.” şeklinde konuştu.

“Güral, ‘Kütahya ve ilçelerimiz bize emanet.’ diyerek şunları kaydetti: ‘Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, açtığı yoldan bizler Kütahya olarak çalışmaya ve bu seçimde sayın başkanlarımızı, başkan adaylarımızı başkan yapmaya kararlıyız ve bunu başaracağımıza inanıyorum. Sayın Genel Başkan Yardımcım, Kütahya ve ilçeleri bize emanet. Gözünüz arkada kalmasın. İnşallah 31 Mart akşamı en güzel sonuçları buradan çıkaracağız ve ülkemize ilan edeceğiz.'”

Erkan Güral: kütahya’da AK Parti için büyük hedefler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!