Kılıçdaroğlu: Yürüyüşümüz sürüyor

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şu andan itibaren öncelikle bana oy veren 25 milyonu aşan vatandaşımızı moralli bir şekilde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız." dedi.

featured
service
Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Şu andan itibaren öncelikle bana oy veren 25 milyonu aşan vatandaşımızı moralli bir şekilde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız.” dedi.
Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde, Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci turunun ardından basın toplantısı düzenledi.

Konuşmasına, “Sevgili halkım” diyerek başlayan Kılıçdaroğlu, “Şimdi sizlerden bir ricam var. Kendiniz, evlatlarınız, emeklilerimiz için, analarımız, babalarımız için, çiftçi, esnaf kardeşlerimiz için demokrasi mücadelesi sürdürmeye destek verin.” açıklamasında bulundu.

Kadınlara ve gençlere de teşekkür eden Kılıçdaroğlu, “Cumhuriyet Halk Partisi ve Millet İttifakı, tüm unsurlarıyla her cephede mücadelesini vermektedir.” dedi.

Kılıçdaroğlu, “Şu andan itibaren öncelikle bana oy veren 25 milyonu aşan vatandaşımızı moralli bir şekilde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız.” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu: Yürüyüşümüz sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!