Kütahya porselen gastronomi konferansı’nda yerini aldı

Kütahya Porselen, 4-5 Kasım tarihlerinde düzenlenen 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı'na katıldı.

Kütahya porselen gastronomi konferansı'nda yerini aldı
service

Kütahya Porselen, 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’na Katıldı

Kütahya Porselen, 4-5 Kasım tarihlerinde düzenlenen 8. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’na katıldı. Bu yıl “Coğrafya” temasıyla gerçekleştirilen konferansta Kütahya Porselen, inovatif ve fonksiyonel yeni koleksiyonlarını sergiledi ve gastronomi sektörüne özel tasarımlarını tanıttı.

Kütahya Porselen, Mezolit, Wellington, Panio, Corendon koleksiyonlarının en yeni üyelerini, Frekans serisini ve dikkat çeken diğer koleksiyonlarını sergiledi.

Konferans kapsamında çeşitli paneller düzenlendi ve dünyaca ünlü şefler ile gastronomi profesyonelleri ağırladı. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Sürdürülebilir Otel ve Restoran Yatırım Stratejileri & Marka Değerine Etkileri” başlıklı panelde konuşmacı olarak yer aldı. Güral, etkinliğin turizm sektörü açısından değerli bir buluşma olduğunu ve dijitalleşmeye önem verdiklerini vurguladı. Aynı zamanda kalitenin odak noktası olduğunu belirterek, hizmet sektörünün sanayi sektörüne göre daha zorlu olduğunu ifade etti.

Kütahya porselen gastronomi konferansı'nda yerini aldı

Kütahya porselen gastronomi konferansı’nda yerini aldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!