Vali Işın, İl Değerlendirme Toplantısında Somut Adımların Atılacağını Belirtti

Kütahya'da, şehrin geleceğiyle ilgili olarak tüm kurumlar, siyasi parti temsilcileri ve iş dünyası temsilcileri bir araya geldi.

featured
service

Kütahya’da, şehrin geleceğiyle ilgili olarak tüm kurumlar, siyasi parti temsilcileri ve iş dünyası temsilcileri bir araya geldi. Vali Musa Işın, alınan kararların ve ortaya çıkacak sonuçların yol gösterici olacağını belirterek, “Somut adımlar atılacaktır. Bu çalışmayı birlikte yürütüyoruz; birlikten doğan kuvvetle güçleniyoruz.” şeklinde konuştu.

Kütahya’da tüm kurumlar, siyasi parti temsilcileri ve iş dünyası şehrin geleceği adına bir araya geldi. Alınan kararlar ve sonuçların yol gösterici olacağını belirten Vali Musa Işın, “Somut adımlar ortaya çıkacaktır. Bu işi hep beraber yapıyoruz; birlikten kuvvet, güç doğar.” dedi.

Kütahya 4. İl Değerlendirme ve İstişare toplantısı Vali Musa Işın başkanlığında Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirildi.

Turizm, ulaşım, sanayi ve tarım sektörlerindeki gelişmelerin ele alındığı bir toplantıda, bu sektörlerdeki kalkınma stratejileri üzerine bilimsel temellere dayalı değerlendirmeler gerçekleştirildi.

 “KÜLTÜR VARLIKLARININ TESPİTİ YAPILDI”

Alınan kararların hayırlı olmasını dileyen Vali Musa Işın, “Çok güzel sonuçlar elde ettik. Tüm bu konuların takipçisi olacağız ve hatta konuşurken bile birçok meseleyi çözümledik. Bakanlıklarımızla yapılan görüşmeler sonucunda sanayi ve istihdam konusunda umutluyuz.” dedi.

Kütahya’daki birlik ve beraberliği memnuniyetle karşılayan Vali Musa Işın, “İyi niyetle ve ciddi bir iş birliği içinde olduğumuzu görmek beni gerçekten mutlu ediyor. Hepimizin ortak hedefi, ilimizi daha ileri seviyelere taşımaktır. Bu süreçteki katkılarından dolayı tüm paydaşlara teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Vali Işın, İl Değerlendirme Toplantısında Somut Adımların Atılacağını Belirtti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!