Düşen yıldırım bir babaya ikinci evlat acısını yaşattı

Kütahya'da ormanlık alanda yıldırım isabet etmesi sonucu bir genç öldü, bir genç yaralandı. Ölen gencin,  ağabeyinin 28 yıl önce bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

0
4172

Kütahya’da ormanlık alanda yıldırım isabet etmesi sonucu bir genç öldü, bir genç yaralandı. Ölen gencin,  ağabeyinin 28 yıl önce bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

“112 Acil Çağrı Merkezi” ne yapılan ihbarda, Kumarı Mahallesi yakınlarındaki ormanlık alanda yaralı kişiler olduğu bildirildi.

İhbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri, vatandaşlarla bölgede yaptıkları aramada İhsan Özkahya’nın (24) cansız bedenine ulaşırken, Bünyamin Şahin’i de (18) yaralı halde buldu.

112 Acil Servis ekiplerince Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Şahin’in, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yapılan ilk incelemede Özkahya ve Şahin’e yıldırım isabet ettiği belirlendi.

AĞABEYİ CİNAYETE KURBAN GİTMİŞTİ

Yıldırım düşmesi sonucu hayatını kaybeden İhsan Özkahya’nın ağabeyinin 1992 yılında Gültaş İşhanı yakınındaki metruk evde cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Özkahya’nın 8 yaşındaki ağabeyi bir arkadaşı ile birlikte akli dengesi bozuk bir kişi tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü.

Oğlunu yıldırım düşmesi sonucu kaybeden baba Ali İhsan Özkahya ise ikinci kez evlat acısı yaşadı.

İhsan Özkahya’nın 15 gün önce evlendiği öğrenildi.

 

 

 

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here