Kütahya’da bir kadını dolandıran zanlı yakalandı

Yaşlı insanları dolandıran şüpheli, para ve altınlarla birlikte Kütahya polisine yakalandı...

0
1647

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi (KOM) ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde bir dolandırıcılık olayı çözüldü.

Kendisini polis olarak tanıtan bir şahsın, Kütahya merkez Okmeydanı Mahallesi Begonya Sokakta ikamet eden yaşlı bir kadını dolandıracağı yönünde bilgiler elde eden KOM ekipleri, harekete geçti.

Elde edilen bilgiler doğrultusunda belirtilen sokak üzerinde tertibat alan polisler, zanlıyı yakalamak için önlem aldı.

Şüpheli K.G’nin, yaşlı kadının evine geldiği, bir müddet sonra da evden hızlıca çıktığı tespit edildi. Bunun üzerine K.G.’ye müdahale edilerek kıskıvrak yakalandı.

Yakalama sırasında polise mukavemet eden K.G., orantılı güç kullanılarak etkisiz hale getirildi. Yapılan üst araması neticesi yaşlı kadına ait olduğu tespit edilen 26 bin TL ve 5 adet cumhuriyet altını ele geçirildi.

Şahsın yapılan sorgulamasında hakkında aynı suçtan dolayı 3 adet, farklı suçlardan dolayı 2 adet olmak üzere toplamda 5 adet aranma kaydı bulunduğu tespit edildi.

Şüpheli K.G. hakkında nitelikli dolandırıcılık suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Altınlar ve 26 bin lira sahibi olan yaşlı kadına teslim edildi.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here