Kütahya’da kaybolan Ali Düzenli işte böyle bulundu

0
5128

Alınan bilgiye göre kesim işi yapan ilçe orman şube müdürlüğü ekibiyle geçirdiği öğrenilen Ali Düzenli’nin sağlık durumunda bir problem olmadığı ve kendisinin arandığından haberdar olmadığı bildirildi.

Kütahya’nın Gediz ilçesine bağlı Yunuslar köyünde yaşayan Ali Düzenli isimli vatandaş, mantar toplamak için dağlık bölgeye gitmişti. Geri dönmemesi harekete geçen Ali Düzenli’nin yakınları çevrede arama yaptı. Aramaların sonuçsuz kalması üzerine durum Gediz İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirildi.

Harekete geçen jandarma ve AFAD ekiplerince bölgede geniş çaplı arama çalışması başlatıldı. Köylülerin de katıldığı arama çalışmaları sonrasında aranan Ali Düzenli, dün sabah saatlerinde kendi başına köyüne dönerken yolda jandarma ekiplerince bulundu.

Yapılan açıklamaya göre sağlık durumu iyi olan Ali Düzenli, geceyi İlçe Orman Şube Müdürlüğü ekiplerinin yanında geçirdiği ve kendisinin arandığından haberinin olmadığını söylediği öğrenildi. Düzenli “Cep telefonumun da şarjı bittiği için iletişim sorunu yaşadık, hepsi bundan ibaret” dediği öğrenildi.

"Özel Kütahya Anadolu Hastanesi"
Lazerle Hemoroid (Basur) Ameliyatı Hastanemizde Yapılmaktadır.
Hemoroid ( Basur) Nedir? Lazerle Basur Tedavisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here