Kütahya’da motosiklet sürücüleri denetlendi

Kütahya’da 6 farklı noktada yapılan uygulamalarda 143 motosiklet sürücüsü denetlenirken 108 bin lira para cezası uygulandı.

featured
service

Kütahya’da 6 farklı noktada yapılan uygulamalarda 143 motosiklet sürücüsü denetlenirken 108 bin lira para cezası uygulandı.

Kütahya’da motosiklet sürücüleri denetlendi. 6 farklı noktada yapılan uygulamalarda 143 motosiklet sürücüsü denetlenirken 108 bin lira para cezası uygulandı.

Kütahya Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, trafikte can ve mal güvenliği için denetimlerini sürdürüyor.

Ekipler bu kapsamda 6 farklı noktada motosikletlilere yönelik kask, sigorta, ehliyet denetimi gerçekleştirdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin de katıldığı denetimde  motosiklet sürücüsü ve yolcu denetlendi.

Akkent Mahallesi’nde yapılan denetimde bir motosiklet sürücüsü ve yanındaki kişiye ehliyetsiz motosiklet kullanma ve kullandırma ile kask takmama nedeniyle toplamda 17 bin liraya yakın para cezası uygulandı.

Yine Akkent Mahallesi’ndeki bir uygulamada elektrikli motosiklet kullanan bir sürücüye toplamda 11 bin liraya yakın ceza uygulandı.

6 farklı noktada yapılan denetimlerde 143 motosiklet, 170 şahıs, 22 otomobil denetlenirken 4 adet araç trafikten men edildi. 1 adet çalıntı motosiklete el konuldu. Toplamda 108 bin 656 lira ceza kesildi.

 

 

 

Kütahya’da motosiklet sürücüleri denetlendi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!