Metrelerce yüksekten yere çakılan Kütahyalı paraşütçü yaşamını yitirdi

Ankara'nın Ayaş ilçesinde Ayaş Paraşüt Tepesi'nden tek başına havalanan paraşütçü, kısa bir süre sonra metrelerce yüksekten yere düşerek yaşamını yitirdi.

0
3871

Ankara’nın Ayaş ilçesinde Ayaş Paraşüt Tepesi’nden tek başına havalanan paraşütçü, kısa bir süre sonra metrelerce yüksekten yere düşerek yaşamını yitirdi.

Tepeden paraşütle atladı, yere çakılınca hayatını kaybetti. Alınan bilgiye göre, Ankara’da Ayaş Paraşüt Tepesi’nden tek başına havalanan Kütahya’nın Simav ilçesinden olan Cengiz Gültekin (44), kısa bir süre sonra metrelerce yüksekten düşerek hayatını kaybetti.

Dün akşam saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle meydana gelen uçuş kazası sonrası Gültekin’in cansız bedeni uçuş kulesine giden yolda sırt üstü yatar halde bulundu.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Manisa’da bir ortaokulda müdürlük yapan ve yıllardır yamaç paraşütüne olan merakıyla bilinen Kütahyalı öğretmenin, 3 ay önce de kaza geçirdiği ve kaburgalarının kırıldığı öğrenildi.

Cengiz Gültekin’in cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Kuşu beldesinde toprağa verilecek.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here