Ormanda vurulmuş halde bulundu

Kütahya'da kayıp olarak aranan ve kalp krizi geçirdiği sanılan kişi, ormanlık alanda av tüfeğiyle vurulmuş halde bulundu.

0
4226

Kütahya’da kayıp olarak aranan ve kalp krizi geçirdiği sanılan kişi, ormanlık alanda av tüfeğiyle vurulmuş halde bulundu.

Akpınar köyünde yaşayan Fahri Karabulut (56), sabah saatlerinde hayvanlarını otlatmak için ormana gitti. Bir süre sonra telefonla eşini arayan Karabulut, güçlükle konuşarak yardım istedi.

Eşinin kalp krizi geçirdiğini düşünen kadın, oğluyla birlikte ormanlık alanda eşini aramaya başladı.

Öğle saatlerine kadar Karabulut’un bulunamaması üzerine durum jandarma ve AFAD ekiplerine bildirildi.

Ekiplerin, yaklaşık 3 saat süren arama çalışmaları sonucunda, Frig Yolu mevkisindeki ormanlık alanda Karabulut’un cansız bedenine ulaşıldı.

Yapılan incelemede Karabulut’un, yanındaki bir av tüfeğiyle kasığından vurularak öldüğü belirlendi.

Karabulut’un yakını olan Ferit Başölmez, “Eniştem ablamı telefonla arıyor. Telefonda derin derin nefes aldığı sesleri gelmiş. Durumunu tam anlatamayınca ablam kalp krizi geçirdiğini düşünerek oğluyla birlikte aramaya çıkmışlar. Bulamayınca da jandarmaya haber vermişler.” diye konuştu.

Karabulut’un cenazesi olay yeri incelemesinin ardından Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.

Buz Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Uygulanır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here