Suç makinesi Kütahya’da yakalandı

featured
service

Kütahya’da bir işyerinde kumar oynanmasına yönelik yapılan denetimlerde ruhsatı olmayan, yoğun sigara dumanı olan ve ruhsatsız tabanca ile tabancaya ait 5 adet fişek ele geçirilen işyeri Kütahya Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce mühürlendi.

Alınan bilgiye göre, Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından Servi Mahallesindeki bir iş yerinde kumar oynanmasına yönelik yapılan denetimlerde içeride yoğun sigara dumanı olduğu gözlemlendi.

İşyerinde yapılan aramalarda mutfak dolabının altına gizlendiği tespit edilen R.D. (29) isimli şahsa ait bir adet ruhsatsız tabanca ve tabancaya ait 5 adet fişek ele geçirildi.

R.D., gerekli işlemler için Polis Merkezi Amirliğine teslim edilirken, iş yeri müstecirinin N.G.(53) isimli şahıs olduğu, şahsın işletmede bulunmadığı, iş yeri ruhsatı ve geçerli olarak adres bulunmadığından işletme Zabıta Müdürlüğünce mühürlendi.

Yapılan sorgulamalarında İ.T. (43) isimli bir şahsın da toplamda 5 ayrı suçtan, Kayseri 3.Ağır Ceza Mahkemesince “Bilişim Sistemleri Banka veya Kredi Kurumlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık”, Bayburt Sulh Ceza Hakimliğince “Dolandırıcılık”, Kütahya Asliye Ceza İlamat Masasınca “Kumar Oynanması için Yer ve İmkan Sağlama”, Kütahya İlamat ve İnfaz Bürosunca “Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama”, Kütahya Asliye Ceza İlamat Masasınca “Basit Yaralama” suçlarından arandığı tespit edildi.

Gözaltına alınan şahıs Nezarethane Büro Amirliğine teslim edildi.

Suç makinesi Kütahya’da yakalandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!