Vali Ali Çelik yeni yıl denetimlerine katıldı

Kütahya Valisi Ali Çelik, yılbaşı denetimlerine katıldı. Vali Ali Çelik, yeni yıl dolayısıyla kontrol noktalarında denetim yapan polis ve jandarma ekiplerini ziyaret ederek, sürücüler ve ailelerinin yeni yılını kutladı.

0
361

Kütahyalıların huzurlu bir yılbaşı geçirmeleri için kentin çeşitli noktalarında denetim gerçekleştiren Vali Ali Çelik, vatandaşların yeni yılını kutlayarak, trafik kuralları, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

Vali Çelik, Kütahya Ajansı’na yaptığı açıklamada, “2021 yılını geride bırakırken vatandaşlarımızın huzur ve güveni ile can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla yaz-kış, gece-gündüz demeden büyük bir özveri ve fedakârlıkla görev yapan güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum. 2021 yılının son saatlerini yaşadığımız şuan anda yeni gelen 2022 yılının da ülkemize, milletimize, devletimize ve Kütahyalı hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Yeni yılın insanlarımıza huzur ve özellikle sağlık getirmesini diliyor, tüm Kütahyalı hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum” dedi.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here