Yolun sağında yürürken, otomobil çarptı

Çamlıca-Demirciören yolundaki trafik kazası sorası 1 kişi hayatını kaybetti.

0
3670

Alınan bilgiye göre, yaya olarak evlerine gitmekte olan Ramazan ve Ayten Tek’e, otomobil çarptı. Kaza, Okçu Mahallesi ile Sofu Mahallesi arasındaki yolda meydana geldi. Güvenlik güçlerinden alınan bilgiye göre, Ramazan Tek (44) ve eşi Ayten Tek (40) Okçu Mahallesinde bulunan evlerine doğru, yolun sağından yürüyorlardı. Karşı yönden üzerlerine gelen Halil İbrahim A. (50) idaresindeki otomobil, Ramazan Tek ve Ayten Tek’e çarptı.

Kaza sonrası olay yerini terk eden Halil İbrahim A., 112’yi arayıp, kendisinin bir kazaya karıştığını, yaralıların olduğunu söyledi. Bu ihbar üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi kaza yerinde yapılan Ramazan Tek, kaldırıldığı KSBÜ Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Ayten Tek ise kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

Olayla ilgili olarak araç sürücüsü Halil İbrahim A jandarma ekiplerine teslim oldu. “Can güvenliğim olmadığı için kaza mahallini terk ettim. Olayı 112’ye ihbar eden benim” şeklinde ifade veren Halil İbrahim A., bugün adli makamlara sevk edilecek.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here