Yunus Timleri yakalamaya devam ediyor! Kütahya’da suçluların korkulu rüyası Yunuslar!

featured
service

Alınan bilgiye göre önceki gece Motosikletli Polis Timleri (Yunuslar) tarafından Gaybiefendi Mahallesinde yapılan çalışmalarda kontrol edilen araç ve T.Y. (31) isimli şahsın yapılan üst aramasında 1.32 gram metamfetamin, 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı bong ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. Zanlı T.Y., gerekli işlemlerin yapılması için Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiği öğrenildi.

Yunus Timleri bir başka çalışmasını ise Lala Hüseyin Paşa Mahallesinde yaptı. Ş.B. (30) isimli bir şahsın üzerinde yapılan kaba üst taramasında 1 adet ruhsatsız tabanca ve buna ait şarjöre basılı şekilde 3 adet fişek ve 2 adet kesici alet ele geçirildi. Zanlı, gerekli işlemler için Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

24 saat içinde 2 ayrı suçluyu yakalayan Yunus Timleri, gecenin son çalışmasını yine Gaybiefendi Mahallesinde yaptı. Buradaki kontroller sırasında A.R. (33) isimli şahsın kullandığı araç durduruldu. Araç içerisinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca (7.65 mm), 27 adet fişek ele geçirdi.

Zanlı A.R. gerekli işlemlerin yapılması için Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

Yunus Timleri yakalamaya devam ediyor! Kütahya’da suçluların korkulu rüyası Yunuslar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!