Yunus Timleri yakalamaya devam ediyor! Kütahya’da suçluların korkulu rüyası Yunuslar!

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Motosikletli Polis Timleri (Yunuslar) bir gecede 3 ayrı zanlı, 3 silah ve uyuşturucu maddesi yakaladı.

0
1092

Alınan bilgiye göre önceki gece Motosikletli Polis Timleri (Yunuslar) tarafından Gaybiefendi Mahallesinde yapılan çalışmalarda kontrol edilen araç ve T.Y. (31) isimli şahsın yapılan üst aramasında 1.32 gram metamfetamin, 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı bong ve 1 adet kurusıkı tabanca ele geçirildi. Zanlı T.Y., gerekli işlemlerin yapılması için Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildiği öğrenildi.

Yunus Timleri bir başka çalışmasını ise Lala Hüseyin Paşa Mahallesinde yaptı. Ş.B. (30) isimli bir şahsın üzerinde yapılan kaba üst taramasında 1 adet ruhsatsız tabanca ve buna ait şarjöre basılı şekilde 3 adet fişek ve 2 adet kesici alet ele geçirildi. Zanlı, gerekli işlemler için Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

24 saat içinde 2 ayrı suçluyu yakalayan Yunus Timleri, gecenin son çalışmasını yine Gaybiefendi Mahallesinde yaptı. Buradaki kontroller sırasında A.R. (33) isimli şahsın kullandığı araç durduruldu. Araç içerisinde yapılan aramada 1 adet ruhsatsız tabanca (7.65 mm), 27 adet fişek ele geçirdi.

Zanlı A.R. gerekli işlemlerin yapılması için Şehit Mehmet Kartal Polis Merkezi Amirliğine teslim edildi.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here