Nesrin Güral Anaokulu temeli atıldı

Temel atma töreninde konuşma yapan Nesrin Güral, “Bu güzel memleketten kazandığımızla, bu güzel memleket için hayırlı bir iş daha yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

0
744

Nesrin Güral konuşmasında “Kuran-ı Kerim’in ilk emri okudur. İsmet Güral ve ailesi olarak yaptığımız eğitim yatırımından birine daha başlamanın heyecanı içindeyiz. Bu güzel memleketten kazandığımızla, bu güzel memleket için hayırlı bir iş daha yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Katılımlarınızla heyecan ve mutluluğumuza ortak olduğunuz için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Güral, “Dünyanın en masum, en temiz varlıkları olan çocuklarımıza hizmet edecek olan bu binanın temeline ya Allah Bismillah diyerek, en derin sevgilerimi bırakıyorum. İmanı, dostluğu, paylaşmayı, doğruluk, iyilik ve güzelliği… Hayırlı bireyler yetişmesi temennisini, pozitif düşünceleri, vatan, millet, bayrak sevgisini… Yaşam sevincini de bırakıyorum.

Binamızın depreme dayanıklı fiziki şartlarını gerçeğe kavuşturduktan sonra, anahtarlarımızı devletimizin güvenilir ellerine bırakacağız. Allah tamamlamayı nasip etsin. İnanıyorum ki çocuklarım ve torunlarım da, İsmet Güral ve ailesi olarak okullarımıza yeni irfan yuvalarını katacaklardır. Vatanımıza, milletimize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Nesrin Güral Anaokulu Temel Atma Töreni; Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Vali Ali Çelik, Bakan Yardımcıları, Milletvekili İshak Gazel, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Necati Gündüz, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın katılımıyla yapıldı.

BAKAN BEKİR BOZDAĞ: GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK

Güral ailesine teşekkür eden Bakan Bozdağ, “Eğitime yapılan her yatırım gücümüze güç katacak, daha güçlü Türkiye ve daha güçlü Kütahya olmamızı sağlayacak” dedi.

VALİ ALİ ÇELİK: TÜRKİYE’DE ÖRNEK MODEL OLACAK

Kütahyalı hayırsever iş insanı İsmet Güral tarafından yaptırılacak 12 derslikli okulun, Türkiye’de örnek model olacağını kaydeden Vali Ali Çelik, “Devletimiz ve Kütahyalı hemşerilerim adına Güral ailesine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

"Özel Kütahya Anadolu Hastanesi"
Lazerle Hemoroid (Basur) Ameliyatı Hastanemizde Yapılmaktadır.
Hemoroid ( Basur) Nedir? Lazerle Basur Tedavisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here