Simav Belediye Başkanı Adil Biçer’den 40 öğrenciye eğitim çeki

Simav’daki Turizm ve Ticaret Fuarına katılan Belediye Başkanı Adil Biçer, 40 çocuğun okul ihtiyacı için eğitim çeki dağıttı.

0
10

Simav’daki Turizm ve Ticaret Fuarına katılan Belediye Başkanı Adil Biçer, 40 çocuğun okul ihtiyacı için eğitim çeki dağıttı.

Kısa adı İHH olan, İnsani Yardım Derneği’nin Simav Temsilciliği, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da Simav Turizm ve Ticaret Panayırında stant açarak hem kendini tanıttı hem de çalışmalarıyla ilgili olarak ziyaretçilerini bilgilendirdi.

İHH’nın panayır alanındaki yüzlerce ziyaretçisinden birisi de Simav Belediye Başkanı Adil Biçer oldu. Panayır alanındaki esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının stantlarını ziyaret ederken İHH Simav Temsilciliği’ni ziyaret eden başkan Adil Biçer, İHH Simav Temsilcisi Mehmet Ersoy ve temsilciliğin yöneticileriyle görüştü.

Bu arada panayır gezisi için stanta gelen kimsesiz ve parçalanmış ailelerin çocuklarıyla da görüşen başkan Biçer, 40 okul çağındaki çocuğa eğitim çeki verdi.

Her biri 200 TL değerindeki eğitime destek çekleriyle çocukların Simav merkezdeki kırtasiyelerden okulların açılışı öncesi istediği eğitim malzemelerini alabileceğini söyleyen Biçer, “Simav Belediyesi olarak siz bizim için en önemli birer emanetsiniz” dedi.

İHH Simav Başkanı Mehmet Ersoy ise, “İyilik için çıktığımız her proje ve etkinlikte bizleri maddi manevi yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Sayın Adil Biçer’e ve tüm İHH dostlarına teşekkür ederim” dedi.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here