Hts Turizm

Hts Turizm Hakkında

Meydan Mah. Musalla Cad. No:20/B, 43050 Merkez/Kütahya

Firma Açıklaması

HTS Turizm Seyahat Acentesi, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı A Grubu Seyahat Acentesi belgesine sahiptir.

Faaliyetlerimiz arasında, yurtiçi kültür, doğa ve özel ilgi turları, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti, Otobüs Bileti satışları bulunmaktadır.

Maksimum hızla ve aksaklık olmaksızın, her şartta en iyi şekilde en doğru bileti bulma olanağı sunan firmamız, şahsınıza ve kurumunuza en uygun koşullarda yardımcı olmaktadır. Artık yolculuklarınız daha planlı, rahat ve güvenli…

Misyon: Her misafirimizi en üst düzeyde ağırlamak ve yaptığımız her işte ihtiyaçları anlayarak mükemmele ulaştıran tutkunun varlığını göstermek. Teknolojinin tüm imkânlarını çalışanlarımıza ve müşterilerimize sunmak.

Vizyon: Adım attığımız her alanda tercih sıralamasında her zaman ilk olmayı garanti edecek farklılıklar yaratmak.

Hedefler: Her geçen gün hizmet alanlarımızı değer katarak genişletirken, gelecekte de kaliteli, yaratıcı, köklü, global düşünen ve yaptığı her işte her zaman en iyi olmak.

Değerler: Kendimize, müşterilerilerimize, çevreye şeffaf ve dürüstlükle yaklaşarak sonsuz saygı duymak, güveni sürekli kılmak adına tüm bu öğelerden vazgeçmemek, dinamik ruhlu, yenilikçi, lider bir kuruluş olmak değerlerimizin başında gelir…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!