Yrd.Doç.Dr. Özüm Özkan | Ortodonti Uzmanı

Yrd.Doç.Dr. Özüm Özkan | Ortodonti Uzmanı Hakkında

Servi mah. Atatürk bulvarı. Haydaroğlu iş merkezi. Kat 1. Daire No:1/2, 43030 merkez/Kütahya

Firma Açıklaması

1988 yılında Ankara’da doğdum. İlkokul eğitimimi Özel Kırşehir Kolejinde, orta okulu Cacabey ilköğretim okulunda tamamladım. Daha sonra Kırşehir Fen Lisesini kazandım. Burada bir yılı hazırlık olmak üzere dört yıllık lise eğitimimden sonra aynı yıl (2006) Cumhuriyet Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine başladım. 5 yıllık lisans eğitim sonrası 2011 yılında diş hekimi olarak mezun oldum. 2012 yılı Eylül DUS (Diş Hekimliğinde uzmanlık sınavı) sonucu sınava giren tüm diş hekimleri arasından 56. oldum ve ortodonti tercihlerim arasında Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümüne yerleşmeye hak kazandım.

2013-2017 yılları arasındaki uzmanlık eğitimimi tamamladıktan sonra 2017 yılında Şanlıurfa Ağız Diş Sağlığı Merkezinde ortodonti uzmanı olarak çalışmaya başladım. Akademik kariyerimi sürdürmek amacıyla 2018 yılında Sağlık Bakanlığından ayrılarak Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti bölümünü kurmak amacıyla doktor öğretim üyesi olarak göreve başladım. Ortodonti bölümünde Anabilim Dalı Başkanı olarak kadar devam ettim, 3,5 yıllık özverili çalışmam sayesinde ortodonti bölümü sıfırdan başlayıp şuan hali hazırda ortodontik alet-ekipmanları edinmiş ve hastalara pek çok tedaviyi sunabilir hale gelmiştir.

2021 yıl sonu itibariyle üniversitedeki görevimden ayrılarak şahsi muayenehanemde hasta takibi ve tedavileri devam etmekteyim.

Evli ve iki çocuk annesiyim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İletişim
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!