Domaniç Dağı’nda yoğun kar yağışı etkili oluyor

Domaniç Dağı'nda sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, etkisini artırarak devam ediyor. Kar yağışı ulaşımda zaman zaman aksamalara neden oluyor.

featured
service

Domaniç Dağı’nda sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, etkisini artırarak devam ediyor. Kar yağışı ulaşımda zaman zaman aksamalara neden oluyor.

Kütahya’nın Domaniç ile Bursa’nın İnegöl ilçesi arasındaki kara yolunda yoğun kar yağışı etkili oluyor.  Yağış nedeniyle İnegöl-Domaniç kara yolunda ağır araç trafiğine izin verilmezken, diğer araçların sürücüleri de uyarıldı.

Buzlanma ve kar birikintisi, bazı bölgelerde sürücülerin zor anlar yaşamasına neden oluyor. Trafik ekipleri de sürücülere, kış lastiği olmadan yola çıkmamaları, yakın takip, hatalı sollama ve aşırı hız yapmamaları uyarısında bulundu.

Öte yandan, Domaniç Kocayayla Orman Deposu çalışan istif işçileri, yoğun kar yağışı nedeniyle çalışmalarına ara verdi.

Yükleme yapan kepçe operatörü Ferit Yüksel, iş makineleriyle tomrukları, kamyonlara yüklemek için sabah saatlerinde geldiklerini ancak yoğun kar yağışı nedeniyle işi durduklarını bildirdi.

 

DOMANİÇ KAR

DOMANİÇ KAR

DOMANİÇ KAR

DOMANİÇ KAR

DOMANİÇ KAR

DOMANİÇ KAR

 

 

Domaniç Dağı’nda yoğun kar yağışı etkili oluyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!