AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, MHP İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları’nın iftarına katıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Katip üyesi AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, MHP Kütahya İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığınca düzenlenen iftara katıldı.

0
308

MHP Kütahya İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanlığınca Bengisu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen iftara katılan İshak Gazel, özel ilgiyle karşılandı.

Milletvekili Gazel, burada yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı’nın önemine değindi.

Gazel, “Milletvekilimiz Ahmet Erbaş ve MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, beni iftar programına davet edince memnuniyetle katılacağımı ilettim. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin 15 Temmuz gecesi başlayan birlikteliği halen devam ediyor. Ve bu birliktelik çok önemli. 2023 seçimlerine giderken ittifakımızın kıymetini iyi bilmeliyiz. İçeriden ve dışarıdan saldırılarla karşı karşıyayız.” ifadelerini kullandı.

MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş da Milletvekili Gazel’in iftara katılmasından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu, Kütahya’nın ise Cumhur İttifakı’nın kalesi olacağını vurguladı.

İftara MHP Kütahya İl Başkanı Selçuk Alıç, MHP Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy, Ülkü Ocakları Kütahya İl Başkanı İlker Bükni, MHP KAÇEP Kütahya Komisyon Başkanı Hülya Öztürk, ilçe belediye başkanları, ilçe teşkilat başkanları, STK başkanları ve temsilcileri, davetliler katıldı.

 

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here