Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Kütahya’ya geldi

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Vali Ali Çelik’e makamında nezaket ziyaretinde bulundu.

0
445

İlk olarak şeref defterini imzalayan Prof. Dr. Ali Erbaş, daha sonra Vali Çelik ile makamında görüştü.

Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler’in de yer aldığı ziyarette Kütahya’da Diyanet İşleri Başkanlığının destekleriyle tamamlanan ve devam eden çalışmalar değerlendirildi.

Ali Erbaş’ı Kütahya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirterek Kütahya’nın tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgiler veren Kütahya Valisi Ali Çelik, “Başta müftülük külliyesi olmak üzere ilimize desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Kütahya’nın Selçuklu ve Osmanlı’nın medeniyet birikimlerini bu günlere taşıyan bir şehir olduğunu ifade eden Ali Erbaş, “O zenginlikleri daha da ileriye götürmek ve geliştirmek milletimiz ve gençlerimiz için çok önemli. Sizler inşallah buna vesile olursunuz. Selçuklu ve Osmanlı şehri Kütahya’mız günümüzde de en güzel şekilde olması gereken yerde olur. Eğitim alanında çalışmalar çocuklarımız ve gençlerimiz için çok önemli. Diyanet İşleri Başkanlığı olarak İl Müftülüğümüz aracılığıyla her türlü katkıyı sunmaya hazırız. İnşallah birlik ve beraberlik içinde milletimize vatanımıza hizmet etmeye devam ederiz” diye konuştu.

Ziyaretin ardından Diyanet İşler Başkanı Ali Erbaş ile Vali Ali Çelik, inşaatı tamamlanan Kütahya İl Müftülüğü Külliyesinde incelemelerde bulundu.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Ali Erbaş’ın Özel Kalem Müdürü Hasan Güçlü’nün dedesi Halil İbrahim Güçlü’yü de ziyaret eden Ali Erbaş ile Vali Ali Çelik, Güçlü’nün sağlık durumu hakkında bilgiler aldılar.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here