Eğitimde Kalite ve Tecrübe: Kütahya’da Analitik Buluşma

Kütahya'da 25 yıllık eğitim tecrübesini deneyimli öğretmen kadrosuyla buluşturan Özel Kütahya Analitik Başarı Özel Öğretim Kursu kapılarını açtı.

Kütahyada eğitimde kalite ve tecrübe Analitikte buluştu
service

Kütahya’da 25 yıllık eğitim tecrübesini deneyimli öğretmen kadrosuyla buluşturan Özel Kütahya Analitik Başarı Özel Öğretim Kursu kapılarını açtı. Kurum Müdürü Özer Kılıç, “Her sınıf düzeyinde, her bilgi düzeyinde öğrenciye hitap edebilecek bir kurumuz. Bu boşluğu doldurduğumuzu düşünüyoruz.” şeklinde konuştu.

Kütahya’da kaliteli öğretmen kadrosu ve çeyrek asırlık eğitim tecrübesiyle eğitim camiasına iddialı bir giriş yapan Özel Kütahya Analitik Başarı Özel Öğretim Kursu, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Alipaşa Mahallesi’nde öğrencilerini ağırlayacak olan kurs, hedefini Türkiye dereceleri olarak belirledi.

Açılış töreninde konuşan kursun kurucu ortaklarından Sibel Tuna, yıllardır eğitim dünyasında aktif olan öğretmenlerin görev aldığı, beş yıllık bir isimle ve 25 yıl tecrübeye sahip bir kurum olarak analitik başarıyı hedefleyen özel öğretim kursunun, Kütahya’ya hizmet etmeyi amaçladığını belirtti.

Kurumda verecekleri hizmetler ve belirledikleri amaçlar hakkında vurgulamalarda bulunan Tuna, “Kütahya’nın geleceğine dair güzel adımlar atacak, iyi düşüncelere sahip, dinamik, memleketine sahip çıkan ve geleceği gözeten kuşaklar yetiştirmek istiyoruz. Bu süreçte bizlere verdiğiniz tüm destek için hepinize tekrardan teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

“DERECE YAPMAK, DERECELER ÇIKARMAK İSTİYORUZ”

Kütahya’da uzun yıllar milli eğitim camiasında hizmet verdiğini belirten Özel Kütahya Analitik Başarı Özel Öğretim Kursu Kurum Müdürü Özer Kılıç, daha önce de kuruluşunda yer aldığı eğitim kurumlarında Türkiye dereceleri elde eden öğrencilerin eğitim aldığını dile getirdi.

Kurumda geçmiş yıllarda başarılı öğrenciler yetiştiren öğretmen kadrosunun yer aldığını belirten Kılıç, şöyle devam etti:

“Bu kurumda da bu kaliteli kadro devam ediyor. Fizik, kimya, biyoloji, matematik, geometri, Türkçe gibi birçok ana branştaki öğretmen kadrosu yine bu çatı altında buluştu. Analitik Başarı Özel Öğretim Kursu çatısında toplandık. Uzun yıllar dershanecilik yapmış bir öğretmen kadrosuyla beraber yine Kütahya’ya hizmet vermeyi hedefliyoruz. Yine derece yapmak, dereceler çıkarmak istiyoruz. Bunun için yola çıktık.”

Kütahya’da eğitimde kalite ve tecrübe Analitik’te buluştu

“TAVİZ VERMEDİĞİMİZ BİR AKADEMİK TAKVİMİMİZ VAR”

Kılıç, milyonlarca öğrencinin aynı sınavla karşı karşıya kaldığını ifade ederek, bu sebeple sınavlara çok iyi bir şekilde hazırlanmanın önemini vurguladı.

Kurum olarak insanların bu ihtiyaçlarını karşılamayı amaçladıklarını anlatan Kılıç, şunları kaydetti:

“Kurumumuza kayıt olan öğrenciler çok iyi eğitmenlerle ve bir sistemle buluşacaklar. Üniversite sınavına nasıl öğrenci hazırlandığını bilen bir öğretmen topluluğu var. Dört rehber öğretmen çalışacak kurumda. Her öğretmen birebir takip eden öğrencilere program yapan ve bu programları yönlendiren, sınav analizleriyle birlikte ve velileriyle biz öğretmenler arasında iletişim kuran bir yapıda olacak.”

Kılıç, öğrencilere sundukları akademik bir takvim olduğunu belirtti ve bu takvime kesinlikle uyduklarını ve taviz vermediklerini vurguladı.

Kütahya’da eğitimde kalite ve tecrübe Analitik’te buluştu

“HER BİLGİ DÜZEYİNE HİTAP EDEBİLİYORUZ”

“Bu işi iyi bildiğimizi düşünüyoruz.” diyen Kılıç, ara sınıflar için de 9. sınıftan itibaren tüm sınıfların kurumdan yararlanabileceğini söyledi.

Kılıç, “Her sınıf düzeyinde her bilgi düzeyinde öğrenciye hitap edebilecek bir kurumuz. Böyle bir boşluğu doldurduğumuzu düşünüyoruz. Hem Kütahya’ya hem öğrencilere hem velilere hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

Kütahya’da eğitimde kalite ve tecrübe Analitik’te buluştu

FOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ.

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Eğitimde Kalite ve Tecrübe: Kütahya’da Analitik Buluşma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!