Kütahya Şehir Hastanesi’nde yeni birimler eklenmeye devam ediyor

Kütahya Şehir Hastanesi'nde sürekli olarak yeni birimler açılmaya devam ediyor. Bazı branşlarda hasta kabulüne başlanmış olup, ayrıca çocuk acil servisi de hizmete sunulmuştur.

Kütahya Şehir Hastanesi'nde yeni birimler eklenmeye devam ediyor
service

Kütahya Şehir Hastanesi’nde sürekli olarak yeni birimler açılmaya devam ediyor. Bazı branşlarda hasta kabulüne başlanmış olup, ayrıca çocuk acil servisi de hizmete sunulmuştur.

Kütahya Şehir Hastanesi’nin yapımı tamamlanmış ve 28 Mart’ta hasta kabulüne başlamıştır. Bu yeni hastaneye, Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bulunmayan çeşitli branşlar da dahil edilmeye başlanmıştır.

İl Sağlık Müdürlüğü, sosyal medya hesapları aracılığıyla Kütahya Şehir Hastanesi ile ilgili yapılanları ve eklenen yeni branşları kamuoyuna duyurmaktadır.

Bu kapsamda müdürlükten yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

“Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde verilen Çocuk Acil Hizmeti sonlandırılmış olup, Kütahya Şehir Hastanesi’nde hizmet vermeye devam edilecektir.”

Kütahya Şehir Hastanesi’ne birimler taşınıyor

Kütahya Şehir Hastanesi’ne birimler taşınıyor

Kütahya Şehir Hastanesi’nde yeni birimler eklenmeye devam ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!