Kütahya şehir hastanesiyle ilgili yeni gelişme

Kütahya'da büyük bir heyecanla beklenen Şehir Hastanesi'nin açılışıyla ilgili olarak Vali Musa Işın, yeni bir tarih paylaştı.

featured
service

Kütahya’da büyük bir heyecanla beklenen Şehir Hastanesi’nin açılışıyla ilgili olarak Vali Musa Işın, yeni bir tarih paylaştı.

Kütahya’da büyük bir heyecanla beklenen Şehir Hastanesi hakkında Vali Musa Işın, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Kütahya basınıyla bir araya geldi. Basın toplantısında, Vali Işın, Şehir Hastanesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini ve açılış tarihine dair yeni bilgiler verdi.

Gelişmeleri yakından takip ettiğini vurgulayan Işın, “Kütahya Şehir Hastanesi artık tamamlanmış durumda diyebiliriz. Ancak bir deneme süresi bulunmakta. Ayrıca gündeme gelen bir finansman meselesi var; 10 milyon dolar rakamı, hastanenin sadece tamamlanması için değil.” dedi.

Hastane için gerekli olan tüm cihazların geldiğini belirten Işın, “İnşallah bir ay içinde hastanemizi açabiliriz.” ifadelerini kullandı.

Kütahya şehir hastanesiyle ilgili yeni gelişme

Kütahya şehir hastanesiyle ilgili yeni gelişme

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!