Kütahya’daki Baştaş Opet Türkiye genelinde ikincilik ödülü kazandı

Baştaş Şirketler Grubu'na ait olan Kütahya'daki Opet akaryakıt istasyonu, ülke genelinde düzenlenen yarışmada ikincilik elde etti.

Kütahya'daki baştaş opet Türkiye genelinde ikincilik ödülü kazandı
service

Baştaş Şirketler Grubu’na ait olan Kütahya’daki Opet akaryakıt istasyonu, ülke genelinde düzenlenen yarışmada ikincilik elde etti. Bu başarı, Baştaş Opet’in geçen yılki başarısını pekiştirdi.

Türkiye’nin önde gelen akaryakıt markalarından Opet, bayileri arasında düzenlenen ve belirli kriterleri içeren yarışmada Baştaş Grubu’na ait olan Kütahya’daki Opet akaryakıt istasyonu, ilk üçe girerek başarısını gösterdi. Bu sonuç, Baştaş Opet’in geçen yıl elde ettiği başarısını daha da pekiştirdi.

Bin 300 Opet akaryakıt istasyonu arasında gösterdiği başarı ve müşterilere sunduğu hizmet ile Türkiye genelinde ikincilik ödülünü kazandı.

DİĞER AKARYAKIT İSTASYONLARINA DA ÖRNEK OLUYOR 

Kütahya Baştaş Opet, Türkiye genelindeki akaryakıt istasyonları arasında en üst seviyede hizmet sunma anlayışıyla öne çıkıyor. Opet, akaryakıt istasyonlarının performansını çeşitli kriterlerle değerlendiriyor. Bu kriterler arasında satış performansı, akaryakıt dışı gelirler, finansal performans, kadın çalışan istihdamı, plana uyum, müşteri memnuniyeti ve market performansı gibi unsurlar bulunuyor.

Baştaş Opet, yapılan değerlendirmeler sonucunda Türkiye genelinde ikinci sırayı elde ederek başarısını taçlandırdı. Bu başarı, sadece kendi istasyonları için değil, aynı zamanda diğer akaryakıt istasyonlarına da örnek teşkil ediyor.

baştaş opet

Kütahya’daki Baştaş Opet Türkiye genelinde ikincilik ödülü kazandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!