Pegasus, Kütahya Zafer Havalimanı’ndan seferlere başlıyor

Pegasus Hava Yolları Kütahya’dan ilk uçuşunu 25 Mayıs Çarşamba günü yapacak. Haberi sosyal medya hesabından duyuran AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel "Kütahya artık daha yakın" ifadesini kullandı.

0
2826

Pegasus Hava Yolları, 25 Mayıs’tan itibaren Zafer Havalimanı ile 4 şehir arasında karşılıklı uçuş başlatıyor.

Şirket açıklamasına göre, Pegasus yolcuları başlayacak uçuşlar kapsamında, Düsseldorf, Brüksel, Köln ve İstanbul’a uçabilecek.

Kütahya-Düsseldorf uçuşları 79,99 dolardan, Kütahya-Brüksel uçuşları 77 dolardan, Kütahya-Köln uçuşları 79,99 dolardan ve Kütahya-İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları 379,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

İSHAK GAZEL SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, yeni uçuşları duyurdu. Gazel, “Yoğun girişimlerimiz ve takiplerimiz neticesinde gurbetçilerimizin bölgeye ulaşımını kolaylaştıracak ve ekonomik gelişime katkı sağlayacak 4 yeni uçuş noktası Kütahya’mıza hayırlı olsun.

Pegasus, Zafer Havalimanından Brüksel, Düsseldorf, Köln ve İstanbul Sabiha GÖKÇEN karşılıklı uçuşlara 25 Mayısta başlıyor. Başka uçuş noktaları da yakın zamanda eklenecek. Kütahya artık daha yakın” ifadelerini kullandı.

Zafer Havalimanı uçuşları için biletler flypgs.com, Pegasus Mobil Uygulaması ve yetkili satış acentelerinden alınabiliyor.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here