Siyasi parti seçim kampanyalarında müzik ve bayrak tartışması

Kütahya'da vatandaşlar, yerel seçim çalışmaları kapsamında, 1980'li ve 1990'lı yıllardan günümüze kadar devam eden caddelere siyasi parti bayraklarının asılmasını ve yüksek sesli müzik yayınlarını değerlendirdi.

featured
service

Kütahya’da vatandaşlar, yerel seçim çalışmaları kapsamında, 1980’li ve 1990’lı yıllardan günümüze kadar devam eden caddelere siyasi parti bayraklarının asılmasını ve yüksek sesli müzik yayınlarını değerlendirdi.

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala, siyasi partilerin seçim çalışmaları da hız kazandı.

Zafer Meydanı’nda bazı siyasi partiler, seçim koordinasyon merkezi kurdu. Ancak bu merkezlerden yüksek sesle müzik yayını yapılması, birçok vatandaşın rahatsızlık duymasına sebep oldu.

Cadde ve sokaklarda bayraklar asılırken, adayların fotoğraflarıyla süslenmiş seçim araçları da mahallelerde müzik çalarak dolaşıyor.

“KİME OY VERECEĞİMİZİ ETKİLEMEZ, SADECE İSRAF”

Ekspres Haber olarak vatandaşlara bayrak asma ve müzik yarışını sorduk.

Bayrakların asılmasının gereksiz olduğunu dile getiren vatandaşlar, parti bayraklarının tamamen israf olduğunu ve ciddi şekilde çevre kirliliğine neden olduğunu belirtti.

Partiler tarafından yüksek sesle yapılan müzik yayınlarının da rahatsızlık verici olduğunu ifade eden vatandaşlar, parti bayraklarının ve müziklerin oy verme tercihini etkilemeyeceği konusunda görüş birliği içindeler.

Kütahyalılar, siyasi parti bayrak ve müziklerinden rahatsız mı?

Diğer fotoğraflar için tıklayınız…

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Siyasi parti seçim kampanyalarında müzik ve bayrak tartışması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!