27 Eylül’de tüm vatandaşları doğalgaz için Kütahya’da eyleme davet etti

featured
service

Domaniç’in kurtuluşunun 100. yılı halk konserinde konuşan Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, doğalgazı ilçeye getirmek için birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesi gerektiğini söyledi.

“KEPÇE VE KAMYON PARASI İSTEMİYORUZ”

Konser öncesi vatandaşlara yönelik bir konuşma yapan Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, “Uzun yıllardır sizin de bizim de beklediğimiz, doğalgaz için müracaatı yaptık. Çinigaz’dan kepçe, kamyon, kaldırım parası, kazma parası, mazot parası dahi istemiyoruz. Normalde bunlar için ödeme yapmalılar, biz bunlardan vazgeçtik. Çinigaz yine ‘değerlendirmeye alınacaktır’ diye cevap vermiş” dedi.

“TÜM HALKIMIZI ÇİNİGAZ ÖNÜNE DAVET EDİYORUM”

Ertürk, “Ben de diyorum ki biz birlikte olursak olacak bu. Hepimiz de bu doğalgazın gelmesini istiyorsak, tüm halkımızı 27 Eylül’de Çinigaz’ın önünde basın açıklamasına davet ediyorum. Buradan Minibüs Kooperatifi başkanıma da sesleniyorum. Bu mesele hepimizin. Özel ya da resmi tüm araçlarla Kütahya’da bu eylemi gerçekleştirişsek, bu iş 2024’te olacak. Facebook’ta yazı yazmakla olmuyor. 27 Eylül salı günü hep birlikte bu sorunumuzu Türkiye’ye duyuracağız” ifadelerini kullandı.

27 Eylül’de tüm vatandaşları doğalgaz için Kütahya’da eyleme davet etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!