AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kütahya’da konuştu

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Kütahya'da da oylarımızın arttığını, desteğin arttığını tahmin ediyorum." dedi.

featured
service

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Kütahya’da da oylarımızın arttığını, desteğin arttığını tahmin ediyorum.” dedi.

Kurtulmuş, AK Parti Kütahya İl Başkanlığının bir sosyal tesislerde düzenlediği toplantıda gazetecilerle bir araya geldi.

Kurtulmuş, burada yaptığı açıklamada, 15 seçim kazanmış bir siyasi parti olduklarını, 15 seçim kazanmış bir siyasi lider olduğunu söyledi.

Kütahya’da AK Parti’nin oylarının arttığını tahmin ettiğini belirten Kurtulmuş, şöyle konuştu:

“43 günde Kütahya’da hemen hemen herkese ulaşmış olan bir teşkilatımız var. Herkese gideceğiz, derdini dinleyeceğiz. Herkesin bizden beklentilerini daha iyi anlayacağız, kavrayacağız ve bunu Allah’ın izniyle bu süre içerisinde çok daha güçlü bir şekilde ortaya koyacağız. Ben Kütahya’da da, Türkiye genelinde de AK Parti’nin fevkalade ciddi bir yükseliş içerisinde olduğunu ifade etmek isterim. Henüz Kütahya’yı tam göremedik. Ama Kütahya’da da oylarımızın arttığını, desteğin arttığını tahmin ediyorum.”

Kurtulmuş, Türkiye genelinde de AK Parti’nin fevkalade ciddi bir yükseliş içerisinde olduğunu dile getirdi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Kütahya’da konuştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!