AK Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı: “Yoncalı ilerlemeye, gelişmeye devam edecek”

featured
service

AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ceyda Çetin Erenler, İshak Gazel ve Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, Yoncalı’da turizm işletmecileriyle bir araya geldi.

Termal turizmin parlayan yıldızı Yoncalı kaplıcalarının mevcut durumunun değerlendirildiği toplantıda; AK Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı, turizm işletmecilerinin sorunlarını dikkatle dinlediklerini ifade etti.

Bayırcı açıklamasında “Kütahya Milletvekillerimiz Ceyda Çetin Erenler ve İshak Gazel ile birlikte katıldığımız toplantıda, Yoncalı kaplıcalarının gelişimine yönelik turizmcilerimizin önerilerini ve sorunlarını yerinde dinledik. Notlarımızı aldık. Planlamamızı yapıyoruz. Bize iletilen hususlar en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Sonuçları itibariyle Kütahya turizmimiz adına çok önemli kazanımlara vesile olacağına inandığımız ‘Turizm İstişare Toplantılarımız’ı belirli aralıklarla gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz.

Turizm işletmecilerimiz ile istişarelerimiz sayesinde; Kütahya’mızın mevcut turizm potansiyelini daha da geliştirmeyi, şifalı sularımızın tanınırlığını daha da artırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı İsmail Çağlar Bayırcı: “Yoncalı ilerlemeye, gelişmeye devam edecek”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!