İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İl Genel Meclisine telefonla katıldı

featured
service

Kütahya İl Genel Meclisi üyeleri, artan maliyetler ve enflasyon farkları nedeniyle 200 milyon liralık ek bütçeyi görüşerek kabul etti. Kütahya Valisi Ali Çelik’in de yer aldığı meclis toplantısına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu telefonla katıldı.

Başka bir konu için Kütahya Valisi Ali Çelik’i telefonla arayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Vali Çelik’in İl Genel Meclisi toplantısında olduğunu belirtmesi üzerine İl Genel Meclisi üyelerine hitaben selamlama konuşması yapmak istedi.

Bakan Soylu “Kütahya İl Genel Meclisi üyelerimize saygılarımızı muhabbetlerimizi ifade ediyorum. Allah zorunuzu kolay etsin.  Hizmet etmek herkese nasip olmaz. Cenab-ı Allah’ın takdiridir. Allah güzel şehir Kütahya’ya güzel hizmetler etmeyi nasip etsin.” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, Vali Ali Çelik aracılığıyla Kütahya’ya gönderdiği yardımlardan dolayı teşekkür etti. Bakan Soylu, “Bakanlığımızdan talep ettiğimiz her desteği anında verdiğiniz için teşekkür ediyoruz ” diyen meclis başkanı Musa Yılmaz’a “emrinize amadeyiz” cevabı verdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İl Genel Meclisine telefonla katıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!