MHP Kütahya teşkilatları Ankara çıkartması yaptı

featured
service

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’a yapılan ziyarette, bakanlığa bağlı üst düzey bürokratlar da hazır bulunurken il, ilçe ve belde belediyelerin proje ve yatırım çalışmaları görüşüldü.

Yapılan ziyaret hakkında bilgiler veren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş “Sayın bakanımız göreve geldiği günden buyana Kütahya’nın tüm istek ve önerilerine olumlu cevap vermiştir. İlimize yaptığı son ziyaret de bunun en güzel örneğidir. İlimizde bulunan tüm belediyelere ekipman ve maddi destekleri olmuştur. Bugün de Kütahya il başkanımız ve partimizden aday olarak belediye başkanı seçilen il, ilçe ve belde belediye başkanlarımız ile bakanımızı ziyaret ettik. Sayın bakanımıza hem daha önce yapmış olduğu çalışmalar için teşekkür ettik hem de yapımı devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında görüşme gerçekleştirdik. Tüm Kütahya halkı adına başta Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum olmak üzere tüm bakanlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Kütahya heyetinin yapmış olduğu ziyareti, kendi sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyuran Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum “Cumhur ittifakımızın ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Başkanı Alim Işık ve beraberindeki heyetle bir araya geldik. Toplantımızda ilimizde yapımı süren ve planlanan çevre ve şehircilik yatırımlarımızı istişare ettik.” açıklaması yaptı.

MHP Kütahya teşkilatları Ankara çıkartması yaptı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!