Belediye Kütahyaspor yarın TFF’ye suç duyurusunda bulunacak

Kendi sahasında Bursa Yıldırımspor ile 0-0 berabere kalan Belediye Kütahyaspor, verilmeyen penaltılarla ilgili olarak pazartesi günü TFF'ye müracaat edecek. Kararı Belediye Başkanı Alim Işık duyurdu.

0
5095

Belediye Kütahyaspor – Bursa Yıldırımspor arasında oynanan karşılaşmada, verilmeyen 2 penaltı sonrası, Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, “Pazartesi TFF’ye hakemlerle ilgili suç duyurusunda bulunacağım” dedi.

TFF 3.Lig 19. haftasında, 1. Grup maçlarından Belediye Kütahyaspor, Bursa Yıldırımspor karşılaşması 0-0 golsüz eşitlikle sonuçlandı. Bu sonuçla Belediye Kütahyaspor puanını 36’ya yükseltirken rakip Bursa Yıldırımspor ise 30 puana ulaştı.

Maç sonrası gazetecilere açıklama yapan Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, “Kendi sahamızda kaybettirilen 2 puana üzülüyoruz. Hakemlere rağmen bu şehir, bu şampiyonluğa kavuşacaktır. Hiç kimse moralini bozmasın, herkes hesabını buna göre yapsın” dedi.

Işık, “Bundan sonra hakemlerle ilgili gerekli kovuşturmaları başlatacağız. İki tane penaltıyı vermeyen hakem utansın. Bu kar altında, bu şehrin emeklerini yazık edenlerle hesabımız olacak. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Kaybedilmiş bir şey yok. İnşallah şehrin desteği ile biz bu sene şampiyon olacağız” ifadelerini kullandı.

Bir gazetecinin, liderle puan farkının 7’ye çıktığını hatırlatması üzerine de konuşan Belediye Başkanı Alim Işık, “Biz 15 puan geriden geldik, herkes kendi işine baksın. Ama biz bu tür oyunlara hazırlıklı olmamız lazım, tedbirimizi alacağız. Pazartesi, Türkiye Futbol Fedarasyonuna hakem hakkında suç duyurusunda bulunacağım” şeklinde konuştu.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here