Belediye Kütahyaspor’un Elazığ mesaisi devam ediyor

17 Nisan Pazar günü Elazığspor ile kendi evinde karşılaşacak olan Belediye Kütahyaspor, hazırlıklarını teknik direktör İsmail Güldüren nezaretinde sürdürüyor.

0
69

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Elazığ maçı öncesi Belediye Kütahyaspor takımını ziyaret etti. Işık, taraftarları bu pazar oynanacak olan Belediye Kütahyaspor – Elazığ maçına davet etti.

Teknik Direktör İsmail Güldüren nezaretinde Elazığ maçı hazırlıklarını aralıksız sürdüren Belediye Kütahyaspor’da futbolcuların neşesi ve hırsı gözlerden kaçmadı.

Halil Akkaş Stadında gerçekleşen idmanı ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, takımın son durumu hakkında teknik heyetten bilgi aldı.

Bir süre idmanı izleyen Başkan Alim Işık, Elazığ maçının önemine değinerek, futbolculara moral verdi. Taraftarlara da seslenen Işık, “Belediye Kütahyaspor hedefleri doğrultusunda sahaya çıkıp maçlarını kazanmaya devam ediyor. Elazığspor maçının önemini biliyoruz ve teknik direktörümüz İsmail Güldüren, bu doğrultuda takımımızı hazırlıyor. Taraftarlarımızı pazar günü oynanacak maça davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

"Özel Kütahya Anadolu Hastanesi"
Lazerle Hemoroid (Basur) Ameliyatı Hastanemizde Yapılmaktadır.
Hemoroid ( Basur) Nedir? Lazerle Basur Tedavisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here