Milli güreşçi İbrahim Keser Kütahya Güreş İl Temsilcisi oldu

featured
service

Türkiye Güreş Federasyonu 5. Olağan Genel Kurulunda yapılan başkanlık seçimlerinde, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına seçilen Şeref Eroğlu’nun atamasıyla Kütahya Güreş İl Temsilcisi İbrahim Keser oldu.
Görevi, önceki dönem il temsilcisi Prof. Dr. Adnan Ersoy’dan devralan İbrahim Keser, Kütahya’da güreş sporuna katkı vermeye devam edeceğini belirtti.

Kütahya’da yaklaşık 15 yıldır güreş sporuna katkı sunan ve 5 yıldır da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde antrenörlük yapan milli güreşçi Keser, “Ata sporumuz güreşi çocuklarımıza, gençlerimize sevdirmek adına birçok çalışma yapmaktayız. Çalışmalarımız neticesinde birçok sporcu yetişmiş, birçok sporcumuz da katıldıkları müsabakalarda önemli başarılar elde etmiştir. İl temsilciliği görevi ile çalışmalarımızı daha da artıracağız. Değerli hocam Adnan Ersoy‘dan devraldığımız bu bayrağı en iyi şekilde taşıyacak ve yukarı çıkarmak için gayret göstereceğiz.” dedi.

Milli güreşçi İbrahim Keser Kütahya Güreş İl Temsilcisi oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!