Tavşanlı Linyitspor’un itirazında karar çıktı! Şimdi gözler tahkimde

Geçen hafta oynanan BAL Play-off karşılaşmasında Tekirdağspor’un cezalı oyuncu oynatmasına itiraz eden TKİ Tavşanlı Linyitspor, konuyu Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Futbol Disiplin Kurulu’na taşımıştı.

0
884

Dün toplanan Amatör Futbol Disiplin Kurulu, TKİ Tavşanlı Linyitspor Kulübü itirazını karara bağladı. Alınan karar şöyle:

“22.04.2022 tarihinde oynanan Bölgesel Amatör Lig (Play off) TKİ Tavşanlı Linyitspor – Tekirdağspor müsabakasında TKİ Tavşanlı Linyitspor Kulübü başkanlığının itirazının reddine karar verildi.

Tekirdağspor Kulübü hakkında, 22.04.2022 tarihinde oynanan Bölgesel Amatör Lig (Play off) TKİ Tavşanlı Linyitspor – Tekirdağspor müsabakasında ceza tayinine yer olmadığına karar verildi.”

Bu gelişmelerin ardından Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler yaptığı açıklamada “Tavşanlı Linyitspor adına henüz her şey bitmiş değil. Tahkime müracaatımızı yapıyoruz.

Federasyona çağrım şu; mademki Tekirdağspor’a cezalı oyuncu bildiriminde; futbolcunun cezasının 20.04.2022’den başlar kararına rağmen ve de her kulüp yönetiminin federasyonun sayfasına maç öncesi cezalı oyuncu var mı yok mu diye bakma yükümlülüğü olmasına ve bunu da sezon öncesi taahhüt etmesine rağmen gelin tahkimde yaptığınız yanlışı düzeltin. Tavşanlı Linyitspor’un hakkını verin” dedi.

"Özel Kütahya Anadolu Hastanesi"
Lazerle Hemoroid (Basur) Ameliyatı Hastanemizde Yapılmaktadır.
Hemoroid ( Basur) Nedir? Lazerle Basur Tedavisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here