Adres Kütahya açılmak için gün sayıyor

Kütahya’nın yeni yaşam alanı olacak olan Adres Kütahya, Kütahyalılar ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Adres Kütahya açılmak için gün sayıyor
service

Alışverişin yanı sıra yazın sıcağından ya da kışın soğuğundan korunmak isteyenlerin tercih edebileceği ve Kütahya’nın yeni yaşam alanı olacak olan Adres Kütahya, Kütahyalılar ile buluşmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Şehir Hastanesi ile Millet Bahçesi yanında hizmete girecek olan Adres Kütahya, alışverişin yanı sıra yazın sıcağından ya da kışın soğuğundan korunmak isteyenlerin tercih ettiği Kütahya’nın yeni yaşam alanı olacak.

Alışveriş yapmanın yanı sıra yeme-içme ihtiyacını gidermek, eğlence ve spor, arkadaşlarıyla buluşmak ya da çocuklarıyla hoş vakit geçirmek isteyenler, Adres Kütahya’da buluşacak.

Çok yakında hizmete girmesi beklenen Kütahya’nın yeni yaşam alanı Adres Kütahya’da 38 ayrı dükkanın tamamında ulusal markalar bulunuyor.

ÇOK YAKINDA KÜTAHYA’NIN HİZMETİNDE

Yaz ve kış aylarında Kütahyalıların yeni yaşam alanı olacak Adres Kütahya, çok yakında Kütahya’nın hizmetine açılacak. Konumu ve yapılan yeni yatırımlarla Kütahya’nın en cazip bölgesi haline gelen, Şehir Hastanesi ile Millet Bahçesi yanında hizmete girecek olan Adres Kütahya, Kütahyalılar ile buluşmak için sabırsızlanıyor.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği Adres Kütahya’da resmi açılışın gerçekleşmesi ile birlikte alışveriş yapmanın yanı sıra yeme-içme ihtiyacını gidermek, eğlence ve spor, arkadaşlarıyla buluşmak ya da çocuklarıyla hoş vakit geçirmek isteyenler, ADRES KÜTAHYA’da buluşacak.

Adres Kütahya açılmak için gün sayıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!