Kütahyalı dört lise öğrencisi Viyana’da eğitim alıyor

featured
service

Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Birimi’nin hazırladığı ve 2022 yılında kabul edilen Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen “Turizm Alanında İstihdam İçin Avrupa’da Staj” başlıklı Erasmus + Programı çerçevesinde, Kütahyalı 4 lise öğrencisi Avusturya’ya gönderildi.

Kütahya’daki Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri M.Eren Durmaz ve Ata Çelik, Kütahya’yı temsilen Avusturya’da dünyaca ünlü bir restoranda, M.Eren Akalan ve İbrahim Yalçın ise HousingPlus Otelde eğitim alıyor.

10 Nisan 2022 ve 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında Viyana’da Erasmus kapsamında Kütahya’yı temsilen, şehrin en lüks restoranlarından olan Kent Restaurant’ta ve HousingPlus Otel’de eğitimlerini alan Kütahyalı öğrenciler M. Eren Durmaz, Ata Çelik, M.Eren Akalan ve İbrahim Yalçın 10 Temmuz’da ülkeye geri dönecekler.

Kütahyalı dört lise öğrencisi Viyana’da eğitim alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!