Kütahyalı dört lise öğrencisi Viyana’da eğitim alıyor

Kurulduğu günden bu yana başarılarıyla adından söz ettiren Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, bu kez de 4 başarılı son sınıf öğrencisinin Viyana’daki başarısıyla gündem oldu.

0
461

Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Birimi’nin hazırladığı ve 2022 yılında kabul edilen Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından desteklenen “Turizm Alanında İstihdam İçin Avrupa’da Staj” başlıklı Erasmus + Programı çerçevesinde, Kütahyalı 4 lise öğrencisi Avusturya’ya gönderildi.

Kütahya’daki Yoncalı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencileri M.Eren Durmaz ve Ata Çelik, Kütahya’yı temsilen Avusturya’da dünyaca ünlü bir restoranda, M.Eren Akalan ve İbrahim Yalçın ise HousingPlus Otelde eğitim alıyor.

10 Nisan 2022 ve 10 Temmuz 2022 tarihleri arasında Viyana’da Erasmus kapsamında Kütahya’yı temsilen, şehrin en lüks restoranlarından olan Kent Restaurant’ta ve HousingPlus Otel’de eğitimlerini alan Kütahyalı öğrenciler M. Eren Durmaz, Ata Çelik, M.Eren Akalan ve İbrahim Yalçın 10 Temmuz’da ülkeye geri dönecekler.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here