Özel çocuklardan, “Dünya Mirası Aizanoi” etkinliği

Özel çocukların “Dünya Mirası Aizanoi" isimli seramik tasarım etkinliği, Vali Ali Çelik ve eşi Neziha Çelik’in katılımıyla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Engelsiz Yaşam Merkezinde yapıldı.

featured
service

Özel çocukların “Dünya Mirası Aizanoi” isimli seramik tasarım etkinliği, Vali Ali Çelik ve eşi Neziha Çelik’in katılımıyla Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Engelsiz Yaşam Merkezinde yapıldı.

Engelsiz Yaşam Merkezinin etkili fonksiyonundan dolayı Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu ve KSBÜ personeline teşekkür eden Vali Ali Çelik, hazırlanan sergi için özel çocukların değerli emeklerine vurgu yaparak, “Sizlerle birlikte Aizanoi’yi çok daha iyi tanıtacağız” dedi.

Aizanoi Antik Kenti’nin Kütahya için büyük zenginlik olduğunu ifade eden Rektör Kavuncu, “Bu merkezin kuruluşunda Sayın Valimizin çok etkisi var. Bizler de özel çocuklarımız ve aileleri için en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bugünkü aktivite Aizanoi ile ilgili Aizanoi, Kütahya için büyük zenginlik. Sevgili kardeşlerim, emeğiniz için teşekkür ederiz. KSBÜ sizin eviniz” dedi.

Etkinliği düzenleyen Kütahya Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Derneği ve Kütahya Özel Eğitim ve Down Sendromlular Derneği ise destek olan tüm kurumlara teşekkür ettiler.

Konuşmaların ardından çocuklar eserlerini takdim etti.

Özel çocuklardan, “Dünya Mirası Aizanoi” etkinliği

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!