Başkan Kahveci, Kütahya’da Antikacılarla Buluştu

Bir yıl önce Türkiye'nin en büyük antika pazarı olma hedefiyle yola çıkan Kütahya Antika Pazarı, her geçen ay daha fazla esnaf ve ziyaretçiyi bir araya getirmeyi sürdürüyor.

Başkan Kahveci, Kütahya'da Antikacılarla Buluştu
service

Bir yıl önce Türkiye’nin en büyük antika pazarı olma hedefiyle yola çıkan Kütahya Antika Pazarı, her geçen ay daha fazla esnaf ve ziyaretçiyi bir araya getirmeyi sürdürüyor.

Pazarı ziyaret ederek Kütahya Antikacılar Derneği Başkanı Adem Akgün’den bilgiler alan Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, antikacı esnafıyla ve ziyaretçilerle sohbet etti.

Başkan Kahveci burada yaptığı açıklamada Kütahya Antika Pazarı’nın farklı bir atmosfere sahip olduğunu vurguladı.

Pazarın Kütahya için büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Kahveci, şehir dışından birçok esnaf ve ziyaretçinin geldiğini ifade etti.

Antika Pazarı ile Kütahya’dan Türkiye’ye bir mesaj verildiğini belirten Kahveci, şunları kaydetti:

“Adem başkanım ile seçim döneminde konuştuk. Germiyan Sokağı’nda bir satış alanı açılması için konuştuk. Kütahya ile ilgili ciddi hedeflerimiz, projelerimiz var ve antikayı da biz bu anlamda önemsiyoruz. Belediye olarak mezatın da belirli günlerde yapılmasını hedefliyoruz.”

“KÜTAHYA’DA CİDDİ BİR POTANSİYEL VAR”

Kütahya Antika Pazarı’nın bir yılda yaklaşık 1 milyon 500 bin lira ciro elde ettiğine dikkat çeken Kahveci, “Bu kapsamda Kütahya için bu rakam ciddi bir rakam demektir. Bu rakamlar da bir potansiyel olduğunu gösteriyor.” dedi.

“BAŞKANIMIZA İLGİSİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Belediye Başkanı Eyüp Kahveci’ye ziyareti için teşekkür eden Kütahya Antikacılar Derneği Başkanı Adem Akgün, şunları söyledi:

“Başkanımız Antika Pazarımızı ziyarete geldiler. Esnafımız ve vatandaşımız ile görüşüyorlar. Teşekkür ediyorum kendilerine. Güzel bir pazarımız oldu yine. Katılımlar yoğundu. Ben bütün katılımcılara, esnafımıza gene teşekkür ederim. Bu konuda artık bir çığır açtık.”

Başkan Kahveci, Kütahya’da antikacı ve vatandaşlarla buluştu

FOTOĞRAFLARIN DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Başkan Kahveci, Kütahya’da Antikacılarla Buluştu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!