OSB Başkanı Eskioğlu, Çevresel Projelerin İlerleyişini İnceledi

Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, bölgedeki projelerin ve çalışmaların ilerleyişini yerinde inceledi.

OSB Başkanı Eskioğlu, Çevresel Projelerin İlerleyişini İnceledi
service

Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu, bölgedeki projelerin ve çalışmaların ilerleyişini yerinde inceledi. Eskioğlu, OSB Müdürü Tunahan Ergin ile birlikte yapılan çalışmaları gözden geçirdi. Ziyaret sırasında, özellikle çevresel sürdürülebilirlik odaklı atıksu arıtma tesisi inşası ve 21. cadde üzerindeki genişleme sahasında yürütülen elektrik, doğalgaz, su ve yol yapım çalışmalarını detaylı bir şekilde inceledi.

Başkan Eskioğlu, Ergin’den bölgede devam eden projelerin durumu ve işleyişi hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Kütahya OSB Müdürlüğü personeli de ziyaret sırasında gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Eskioğlu’na bilgi sunarak, bölgedeki gelişmelerle ilgili detaylı bir değerlendirme yaptı.

Bu inceleme sırasında, özellikle çevre dostu atıksu arıtma tesisi ve genişleme sahasındaki altyapı çalışmalarının önemi vurgulandı. Toplantı, bölgedeki gelişmelerin gözden geçirilmesi ve gelecekteki planlamaların yapılması adına önemli bir etkileşim platformu sağladı.

OSB Başkanı Eskioğlu, Çevresel Projelerin İlerleyişini İnceledi

“SADECE BUGÜNÜ DEĞİL, GELECEĞİ DE PLANLIYORUZ”

Yapılan inceleme gezisi sonrasında görüşlerini dile getiren Eskioğlu, “Sürdürülebilirlik ilkesiyle yaptığımız altyapı yatırımları, Kütahya OSB’nin sadece bugününü değil, geleceğini de planlıyor. Bu projeler, bölgenin çevre dostu ve ekonomik büyümeye odaklı bir yapıya kavuşmasına önemli katkılar sağlayacaktır. Genişleme sahası çalışmaları ile de daha fazla üretim alanı sağlayarak ekonomik büyümeyi desteklemeyi hedefliyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz inceleme ile projelerin ilerlemesini yerinde gözlemleme fırsatı bulduk ve memnuniyetle görüyoruz ki, çalışmalar planlandığı şekilde ilerliyor.” ifadelerine yer verdi.

OSB Başkanı Eskioğlu, Çevresel Projelerin İlerleyişini İnceledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!