Seyitömer Muhtarlarıyla İstişare: Vali Işın Talepleri Dinledi

Vali Musa Işın, muhtarlarla istişare toplantılarına devam ediyor. Seyitömer Beldesi'nde muhtarların taleplerini bizzat dinledi.

Seyitömer Muhtarlarıyla İstişare Vali Işın Talepleri Dinledi
service

Vali Musa Işın, muhtarlarla istişare toplantılarına devam ediyor. Seyitömer Beldesi’nde muhtarların taleplerini bizzat dinledi.

Vali Musa Işın, muhtarlarla istişare toplantılarını sürdürüyor. Beşinci toplantıyı Seyitömer Beldesinde düzenleyen Işın, 23 köy ve 3 mahalle muhtarının taleplerini yerinde dinledi. Toplantıda, çözüm gerektiren sorunların ilgili kurum müdürlerine çözümü için talimatlar verdi.

Seyitömer Muhtarlarıyla İstişare Vali Işın Talepleri Dinledi

Işın, Türkiye’deki bu yılki depremlere rağmen yatırımların kesintisiz devam ettiğini belirtti. 2023’te Kütahya’da gerçekleşen 9 milyarlık ihalede 5,5 milyar liranın ödendiğini ve projelerin devam ettiğini ifade etti.

“SİZİN MUTLULUĞUNUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Işın, 2001’den bugüne Kütahya’ya toplamda 57 milyar TL’lik yatırım yapıldığını söyledi. “Devlet felsefemiz, Sayın Cumhurbaşkanımızın vurguladığı gibi, ‘Biz sizi yaşatırsak devletimiz yaşar.’ Yaşatmak, sadece hayatta kalmak anlamına gelmez. Her yönden sizi yaşatmak, mutlu etmek, huzurlu kılmak devletimizin görevidir. Biz de bu konuda elimizden geleni yapacağız.” dedi.

“SİZİN YÜZÜNÜZ GÜLERSE BİZİM DE YÜZÜMÜZ GÜLER”

Vatandaşların her zaman yanlarında olduklarını vurgulayan Işın, belediyeler, köyler ve muhtarlarla işbirliğini sürdüreceklerini belirtti.

Işın, “Sizin mutluluğunuz bizim için büyük önem taşıyor. Sizin yüzünüz gülerse bizim de yüzümüz güler.” dedi.

Seyitömer Muhtarlarıyla İstişare Vali Işın Talepleri Dinledi

Seyitömer Muhtarlarıyla İstişare: Vali Işın Talepleri Dinledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!