Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı İlker Bükni, kadın öldüren zanlıya ateş püskürdü

featured
service

Antalya Ülkü Ocaklarında görev yapan Hayriye Alkutay ile görüşmek isteyen eski eş M.A, ailesiyle yaşayan Alkutay’ı öldürdü. Bu gelişme üzerine bir açıklama yapan Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı İlker Bükni “Bugün aldığımız kahredici bir haberde, Ülkü Ocakları Antalya-Döşemealtı yöneticimiz Hayriye Aylin Alkutay kardeşimizin eski eşi olan cani tarafından maalesef hayattan koparıldığını öğrendik” dedi. Bükni açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Gencecik bir kadının daha yaşam hakkı elinden alınmış, yüce Allah’ın bir emanetine daha hıyanet edilmiş, bir gül daha dalından koparılmıştır. Genç kardeşimizin, teşkilatımızın da bir mensubu olması acımızı daha da katlamıştır.

Psikopatlara, cani ruhlulara, eli kanlı canavarlara, gözü dönmüş manyaklara hak ettikleri cezalar verilmeli, gün yüzü gösterilmemelidir. Gerekçesi ne olursa olsun, insan hayatına kast eden caniler cezalandırılmadan bizlere rahat uyku olmayacaktır.

Bu alçakça gerçekleştirilen olay bizi derinden üzmüştür. Bu vesileyle hayatını kaybeden kardeşimiz Hayriye Aylin Alkutay’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.”

Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı İlker Bükni, kadın öldüren zanlıya ateş püskürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!