Kütahya’da Narko Savaş her cephede sürüyor

featured
service

Kütahya’da aileleri ve öğretmenleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla “En Narkotik Polisi Anne” projesinin uygulaması devam ediyor. Son olarak 65 anne ve anne adayına eğitim verildi.

Kütahya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi (TUBİM) Büro Amirliği görevlilerince, Kırklar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda velilere ve okuldaki öğretmenlere yönelik eğitim verildi.

Bu okulda 17’si anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 29 kişiye, Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda velilere ve öğretmenlere yönelik 30 anne ve anne adayı olmak üzere toplamda 36 kişiye eğitim verildi.

Öte yandan “En İyi Narkotik Polisi Anne” sunumu yapıldı, “İki Ekmek ” isimli kısa filmi izlettirildi, “Uyuma” isimli uygulamanın da tanıtımı yapıldı.

Kütahya’da Narko Savaş her cephede sürüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!