Kütahya’da 12 çeşit baharatlı özel döner

Kütahya’da kendine has sosu ve sunumuyla döneri daha da lezzetlendiren Sote’De Keyf, farklı tat arayışında olanların yeni mekanı olmaya aday.

Kütahya’da 12 çeşit baharatlı özel döner
service

Kütahya’da döner sunumunu kendine has sosu ile daha da lezzetlendiren Sote’De Keyf, ızgara çeşitleri menüsüyle de farklı tat arayanların yeni mekanı oldu.

İşletme sahibi İsmail Saman, “Döneri yaparken de kullandığım özel bir sosum var. Herkesi bekliyoruz.” dedi.

Türk halkının vazgeçemediği lezzetler arasında olan döner, Kütahya’da işletme sahibi İsmail Saman’ın özel sosu ile daha da lezzetlendi.

İşletmesinde ızgara ve döner üzerine hizmet verdiklerini belirten Saman, dönerin yüzde 70 bonfile yüzde 30 göğüs etinden oluştuğunu ifade etti.

Döneri özel ve lezzetli yapan sırrın ne olduğunu anlatan Saman, “Dönerimi özel yapan kendi hazırladığım on iki baharatlı sosum. Döneri on iki baharatlı sosumla hazırlamaktayım. Döner harici döneri yaparken kullandığım bir sosum var.” dedi.

FİYATLARIMIZ UYGUN, IZGARA MENÜMÜZ DE VAR, ”

Tavuk dönerin yanında ızgara çeşitleri menüsüyle de hizmet verdiklerini bildiren Saman, şöyle devam etti: Köfte, sucuk, tavuk şiş, kanat, kelebek, pirzola bu şekilde ızgara menümüz. Dönerimiz ekmek arası ve dürüm olmak üzere iki seçenekten oluşuyor. Fiyatlarımız otuz liradan başlıyor. Gayet uygun. Fiyat performans ürünü yani lezzetli. Dükkanımız Mithatpaşa Caddesi’nde Şevelli Cami karşısında. Tüm müşterilerimizi bekliyoruz.

Kütahya’da 12 çeşit baharatlı özel döner

Fotoğrafların devamı için tıklayınız…

Kütahya’da 12 çeşit baharatlı özel döner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!