Kütahya Şehir Hastanesi Otopark Sorunu Çözülüyor

Kütahya Şehir Hastanesi'nde en çok tartışılan konulardan biri olan otopark sorunuyla ilgili ilk açıklama Vali Musa Işın tarafından yapıldı.

Kütahya Şehir Hastanesinde otopark sorunu çözüme kavuşacak
service

Kütahya Şehir Hastanesi’nde en çok tartışılan konulardan biri olan otopark sorunuyla ilgili ilk açıklama Vali Musa Işın tarafından yapıldı. Işın, yeni otoparklar için çalışmaların başlayacağını duyurdu.

Kütahya Şehir Hastanesi’nin hasta kabülüne başlamasıyla birlikte vatandaşların en çok şikayet ettiği konulardan biri, otopark ihtiyacı oldu.

Vali Musa Işın ve Belediye Başkanı Eyüp Kahveci, hastaneyi ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

İncelemeler sırasında Işın, hastane polikliniklerini de ziyaret ederek sağlık hizmetlerinin nasıl işlediği hakkında bilgi aldı.

Sağlık personelinin özverili çalışmaları için teşekkür eden Işın, hastaların memnuniyetini artırmak için gerekli her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

“OTOPARK SORUNU İÇİN YENİ YERLER BELİRLENDİ”

Hastane ziyaretinde otopark sorunu da ele alındı. Işın, Belediye Başkanı Eyüp Kahveci ve ilgili yetkililerle birlikte mevcut sorunların çözümü için önerileri değerlendirdi.

Işın, ihtiyaçları karşılayacak şekilde genişletilmesi planlanan yetersiz otopark alanları için belirlenen yerlerin acilen düzenlenerek otopark olarak kullanıma açılacağını ifade etti.

Kütahya Şehir Hastanesi’nde otopark sorunu çözüme kavuşacak

Diğer fotoğraflar için tıklayınız…

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Kütahya Şehir Hastanesi Otopark Sorunu Çözülüyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!