Kütahya Kedisi isimli sosyal medya hesabını kullanan kişi tespit edildi

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, Kütahya Kedisi adıyla kendisine yönelik paylaşımlarda bulunan kişinin tespit edildiği açıkladı. Başkan Alim Işık, suç duyurusunda bulunduğunu, kendisine yönelik hareket eden ekibin yakında ortaya çıkacağını bildirdi.

0
6770

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, bugün katıldığı bir toplantıda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Işık, bir süredir kendisi ve ailesi ile ilgili ayrıca Kütahya Belediyesi ile ilgili paylaşımlar yapan Kütahya Kedisi isimli sosyal medya hesabının kullanıcısını isim bazında tespit ettiklerini söyledi.

Işık, “Elinizde bir belgeniz varsa, Cumhuriyet Savcılığına gidip dilekçenizi vereceksiniz ve tabi ki altına da adam gibi adınızı yazarak, imzanızı atarak başvuracaksınız. Ben nasıl öyle yapıyorsam, bana iftira atan herhangi birisi de onu öyle yapacak. Bu şehrin şehr-ül emini olarak, bir şehrin belediye başkanına laf atan hemşerim, önce kendi aynaya bakacak. O zaman kendisini öyle görüyor. Benim yerimde olsaydı bu yağmayı yapacaktı demek istiyorum. Bunlarla kaybedecek vaktimiz yok. En kısa sürede kedi de köpek de bulunacak. O kendini zaten ele verdi. Dün itibarıyla, isim bazında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundum. O bir kişi. Ama birlikte çalıştığı, halkadaki, gruptaki, örgütteki kişileri de o söyleyecek. Dolayısıyla biz, bize yakışanı yapıyoruz. Susmamız sadece kesin delile ulaşmamızı beklememizden kaynaklanıyordu. Dün itibarıyla kendini ele verince, isim olarak da başvurumuzu yaptığımız için bugün çok rahat sizlerle de konuşabilirim. İstediğiniz soruyu da cevaplarım” ifadelerini kullandı.

"Uzm.Dr Özüm Özkan Anne ve Babaları Uyarıyor"
Çocuklarımızın 10 Yaşına kadar mutlaka ortodonti muayenesi olması gerekiyor.
İlk Muayenelerimiz Ücretsizdir
Detaylı Bilgi ve Randevu İçin : 0 543 898 38 64

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here