Kütahya Kedisi isimli sosyal medya hesabını kullanan kişi tespit edildi

featured
service

Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, bugün katıldığı bir toplantıda yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.

Işık, bir süredir kendisi ve ailesi ile ilgili ayrıca Kütahya Belediyesi ile ilgili paylaşımlar yapan Kütahya Kedisi isimli sosyal medya hesabının kullanıcısını isim bazında tespit ettiklerini söyledi.

Işık, “Elinizde bir belgeniz varsa, Cumhuriyet Savcılığına gidip dilekçenizi vereceksiniz ve tabi ki altına da adam gibi adınızı yazarak, imzanızı atarak başvuracaksınız. Ben nasıl öyle yapıyorsam, bana iftira atan herhangi birisi de onu öyle yapacak. Bu şehrin şehr-ül emini olarak, bir şehrin belediye başkanına laf atan hemşerim, önce kendi aynaya bakacak. O zaman kendisini öyle görüyor. Benim yerimde olsaydı bu yağmayı yapacaktı demek istiyorum. Bunlarla kaybedecek vaktimiz yok. En kısa sürede kedi de köpek de bulunacak. O kendini zaten ele verdi. Dün itibarıyla, isim bazında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundum. O bir kişi. Ama birlikte çalıştığı, halkadaki, gruptaki, örgütteki kişileri de o söyleyecek. Dolayısıyla biz, bize yakışanı yapıyoruz. Susmamız sadece kesin delile ulaşmamızı beklememizden kaynaklanıyordu. Dün itibarıyla kendini ele verince, isim olarak da başvurumuzu yaptığımız için bugün çok rahat sizlerle de konuşabilirim. İstediğiniz soruyu da cevaplarım” ifadelerini kullandı.

Kütahya Kedisi isimli sosyal medya hesabını kullanan kişi tespit edildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Kütahya Haberleri - Kütahyadan Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!