Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş doğalgaz için konuştu: “Kütahya’ya bir cezadır bu”

Gazetecilerle bir araya gelen MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, kendisine sorulan vatandaşın doğalgaz dağıtım şirketi ile ilgili sorunları sorusu üstüne, “Arkadaşlar açık söyleyeyim, Kütahya’ya bir cezadır bu” diye cevap verdi.

0
3048

2021 yılının genel bir değerlendirmesini yapan Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, gazetecilerle bir araya geldi. Toplantıya MHP İl Başkanı Selçuk Alıç, Kütahya Ülkü Ocakları Başkanı İlker Bükni, Türk Eğitim-Sen Kütahya Şube Başkanı Mehmet Altınok ve bazı partililer de katıldı.

Milletvekili Ahmet Erbaş, 2021 yılında yapılan TBMM, yasa ve saha çalışmaları hakkında gazetecilere bilgiler verdi. Toplantı sonunda gazetecilerin sorularına cevap veren MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, kendisine sorulan “doğalgaz dağıtım şirketinin Kütahya’daki uygulamaları hakkında ne dersiniz” sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Erbaş, “Arkadaşlar, gayet açık ve net olarak ifade etmeliyim ki Kütahya’ya bir cezadır bu. Ne yaparsanız yapın sonuç alınamıyor. Bununla ilgili olarak söyleyebileceklerim bunlar. Dediğim gibi Kütahya’ya verilen bir cezadır bu” ifadelerini kullandı.

"Baştaş Grup - Renault Dacia"
Aracınızı adresinizden teslim alıp tüm bakımlarını yaparak tekrar adresinize teslim ediyoruz.
"Siz işinize ara vermeyin, aracınız bize emanet"

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here